BEWITH LUCENT

Kristal berraklığında yüksek frekanslar, zengin mid ve dinamik bas… Lucent serisi BEWITH’in hi-fi ses sistemi ürün yelpazesindeki giriş seviyesi serisidir. Kullanılan teknoloji ve materyal, Lucent’i giriş seviyesi için çok özel bir seri haline getiriyor.

Lucent serisinin üretim amacı, aracında hi-fi müzik dinlemek isteyen ama yüksek meblağlar harcamak istemeyenlere cevap vermekti. 2 yollu bir seri olan Lucent, tweeterının üzerinde BEWITH’in kendi üretimi olan ipek diyaframı (Lucent ipeği) ve wooferında da yine BEWITH Reference serisinde kulandığı alüminyum-magnezyum woofer materyali sayesinde ortaya giriş seviyesi için çok kaliteli bir ürün çıkartmış oldu.

Ürünün cevap vereceği alanlar; yüksek kalite müzik, CD kalitesinde müzik, akıllı telefonunuzdan açılacak popüler dijital ortamlardaki sıkıştırılmış müzik uygulamaları ve dijital müzik oynatıcılar.

İki Yollu Ses Sistemi

Lucent 165, temel bir 2-yollu ses sistemidir. 2cm Lucent ipeğinden üretilen diyaframlı tweeter ve alüminyum-magnezyumdan üretilen kon ile woofer’dan oluşmaktadır. Ürünün içerisinde ek olarak bir çift yüksek kalite in-line crossover kablo ağı bulunmaktadır. Tweeter’ının istenirse içiçe bulunan 6 parçasının bölünebilmesi, ürünü neredeyse tüm araçlarda kullanma şansı vermektedir.

Bewith Lucent tweeter görselleri:
Bewith Lucent woofer görselleri:
Bewith Lucent Serisi Hoparlör Özellikleri
Bewith Lucent Serisi Kullanılan Araç Örnekleri
Scroll to Top