BEWITH REFERENCE SERİSİ

BEWITH Reference AM serisi, birçok özelliğine ek olarak yeni gelişitirilmiş Alüminyum-Magnezyum diyaframı sayesinde, yüksek kalite ses performansını daha da yukarıya taşımış bulunmaktadır. Spor araçlara ve lüks araçlara kolay montaj imkanı, ürünün üretim amaçlarından biridir.

Seri; üç hoparlör ve bu hoparlörlere dahil üç yol ve iki yol için kablolama ağları (kondansatör), ve ek olarak da kombinasyonlar için beş adet kablolama ağı ile birlikte onbir (üç hoparlör + sekiz kablolama ağı) üründen oluşmaktadır.

Bu seri BEWITH’in yeni nesil ürünlerini içermektedir. Tüm frekans aralıklarında kendine özel ses tonu, çok yönlü kullanım olanağı ve her şeyden önce sıradışı yumuşak ve temiz frekans tepkimesi ile öne çıkmaktadır.

Benzersiz Magnezyum-Alüminyum Diyafram

Reference AM serisinin diyaframı benzersiz bir şekilde Alüminyum-Magnezyum alaşımdan yapılmıştır. Bu bileşim ürüne hafiflik, magnezyum içeriği ses kalite ayarlamalarında özgürlük, alüminyum içeriği de dış etmenlere karşı sağlamlık katmıştır. Bu materyal tüm Reference serisi hoparlörlerinde kullanılmıştır. Ses tonu tüm bantlarda benzersizdir ve BEWITH’in ünü olan hi-fi ses konusunda da, ürün skalasında üst sıralarda yeralmaktadır.

Bewith Reference Tweeter Görselleri
Bewith Reference Mid-Range Görselleri
Bewith Reference Serisi Hoparlör Özellikleri

Model: L-25R
Frekans aralığı: 3kHz-50kHz
Güç: 15 – 50W RMS
Empedans: 4Ω
Ses duyarlılığı: 92dB/wm
Mıknatıs türü: Neodimiyum
Boyut şeması

Model: L-88R
Frekans aralığı: 250Hz – 15kHz
Güç: 15 – 80W RMS
Empedans: 4Ω
Ses duyarlılığı: 89dB/wm
Mıknatıs türü: Neodimiyum
Boyut şeması

Model: L-165R
Frekans aralığı: 40Hz – 7kHz
Güç: 30 – 100W RMS
Empedans: 4Ω
Ses duyarlılığı: 93dB/wm
Mıknatıs türü: Neodimiyum
Boyut şeması

Bewith Reference Serisi Kullanılan Araç Örnekleri
Scroll to Top