BMW 320i, 2022 Model, Ses Sistemi

Ön Hoparlörler

Bewith Lucent L100 Duo

Orta Hoparlörler

Bewith Reference L88RS
Lucent L20-L Tweeter

Arka Hoparlörler

Bewith Lucent L 100 Midrange

Amfi & DSP

Bewith 1080 DSP

Subwoofer

Bewith BMW SUB 1

Bewith HI-FI ses sistemi için yeni konuğumuz 2022 model BMW 320i… Araçta ön hoparlör olarak Bewith’in giriş seviyesi serisi olan Lucent Serisi ürünlerinden, Lucent L100 Duo setini kullandık, orta konsoldaki hoparlörlerde de giriş üstü serisinden Reference Serisi ürünlerinden L88RS ve yine giriş seviyesi tweeterlarından Lucent L20-L Tweeterlarını kullandık. Arka kapılarda yine Lucent serisinin L100 Midrange hoparlörlerini kullandık. Subwoofer olarak ise koltuk altına, Bewith’in BMW araçlar için tak & kullan olarak ürettiği koltuk altı subwoofer’ını kullandık. Tüm sistemi yine Bewith’in 1080DSP Amfi’si ile besledik.

BMW araçlar için PLUG & PLAY çözümler

Bewith, BE-FIT serisi altında, BMW araçlar için PLUG & PLAY (Tak-Kullan) ürünleri de üretmektedir. Bu ürünlerin en büyük avantajı, aracınızda herhangi bir kablolama, orjinal görüntüyü bozma vb. işlemlere gerek kalmadan, direkt olarak ürünleri orjinal BMW soketleri ile kullanarak hızlı bir HI-FI çözüm sunmaktadır. Bu ürünlerin nerelerede kullanabildiğine gözatalım;

Tüm ürün detaylarına gözatmak için ilgili yazımıza da gözatabilirsiniz. BMW BE-FIT PLUG & PLAY

Şimdi de bu araçtaki uygulama aşamalarına, kullanılan ürünlere ve işlem sonrası görünümlere gözatalım;

Araç üzerindeki fabrika çıkış kapı ve orta konsol hoparlörleri

Bewith ürünlerinin uygulanması sonrası

Randevu Alabilirsiniz

Subigarage olarak tüm binek ve ticari araçlara HiFi ses sistemleri ve ses yalıtımı uygulamaları yapıyoruz. Siz de aracınızda bu tür iyileştirmeler düşünüyorsanız bize iletişim bölümümüzdeki kanallardan ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Uygulama Yaptığımız Diğer Araçlar

Scroll to Top