Chery Tiggo7 Pro, 2024 Model, Ses Sistemi

Ön Hoparlörler

Orjinal

Arka Hoparlörler

Orjinal

Subwoofer

Audiofrog GS8ND2 Slim

Amfi & DSP

Bewith PLUG&PLAY 1080DSP Amfi

Ses Yalıtım

Bewith ses sistemi için konuğumuz 2024 model, Chery Tiggo7 Pro… Bu araçta mevcut hoparlörleri ve sistemi beslemesi için Bewith’in PLUG & PLAY serisinden 1080DSP Amfi kullandık. Tüm ses ve sahne ayarlarını yapmamıza olanak veren, DSP işlemcili bu gelişmiş amfi sayesinde hem ses sisteminin gücünü üst düzeye çıkarttık hem de mevcut sistemin izin vermediği birçok ayarı ve geliştirmeyi uygulama şansımız oldu. Bewith hakkında detaylı bilgi için ilgili bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz: Bewith

Mevcut ses sistemindeki hoparlörlere ek olarak da bagaj kısmında, stepnenin yanında Audiofrog’un slim subwoofer ürünlerinden olan GS8ND2 ürününü kullandık. Subwoofer montajımız aracın bagajına bakıldığında farkedilmeyen, aracın orjinal görüntüsünü bozmayacak şekilde yapıldı.

Dilerseniz tüm işlemleri içeren görsellere ve uygulama bitiminde araç içerisinden ses testimize göz atalım;

Bagaj bölümündeki subwoofer çalışmamız

Araçta kullandığımız Bewith 1080 DSP Amfi

Aracın hoparlör konumları

Uygulamalarımız sonrası araç içinden ses testi

Randevu alabilirsiniz

Subigarage olarak tüm binek ve ticari araçlara HiFi ses sistemleri ve ses yalıtımı uygulamaları yapıyoruz. Dilerseniz bu araçta olduğu gibi sadece ses sistemi geliştirmesi de tercih edebilirsiniz. Siz de aracınızda bu tür iyileştirmeler düşünüyorsanız bize iletişim bölümümüzdeki kanallardan ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Uygulama Yaptığımız Diğer Araçlar

Scroll to Top