Bewith PLUG & PLAY Serisi

BENZERSİZ TEKNOLOJİ, YÜKSEK VERİMLİLİK

PLUG & PLAY serisi, tam anlamıyla kompakt, yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan ve aracınıza kolaylıkla bağlanabilecek ve tek başına mevcut ses sisteminizin dahi gerçek potansiyelini ortaya çıkartabilecek ürünlerden oluşmaktadır. Herbiri birer teknolojik sanat eseri olan PLUG & PLAY ürünlerinden ihtiyacınız olanı seçip, yarattığı büyük farkı deneyimleyebilirsiniz.

Tüm PLUG & PLAY serisi, tamamen ve sadece BEWITH tarafından üretilmektedir. BEWITH 2002’den beri high-end otomobil ses sistemleri konusunda dünya çapında ün yapmış ve her ürününde en iyinin de iyisi olmak için ürünler üreten ve bunu başaran bir markadır.

Birçok amfi üreten BEWITH’in Plug & PLAY serisindeki hedefi; yüksek kalite cihaz ve teknolojiyi birçok insanla daha kolay buluşturmaktı. Serinin tüm ürünleriyle bunu başarmış durumdadır.

PLUG & PLAY ÜRÜNLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Yepyeni PLUG & PLAY 1080, ses işlemcisi ve amfi özelliği birarada, yüksek kalite 8 kanal amfi (kanal başına 50w RMS) ve 8 kanal dijital işlemci özelliği sunmaktadır. Aftermarket birçok cihaza kolaylıkla bağlanabilmektedir. Üzerinde 8 adet yüksek seviye (hoparlör seviyesi) kanal, AUX giriş ve çıkış (herbiri 2 kanal) ve yüksek çözünürlükte optik dijital giriş bulunmaktadır. Tamamen özelleştirilebilir yazılımı bulunmaktadır. Bu yazılımda araçta en iyi sesi almanız için gereken tüm seçenekler bulunmaktadır.

PLUG & PLAY 640 ses işlemcisi ve amfi özelliğini birarada sunan temel üründür. Yüksek kalite 4 kanal amfi (kanal başına 25w RMS) ve 6 kanal dijital işlemci özelliği sunmaktadır. Her kanal için 31-bant parametrik eşitleme ve yüksek keskinlikte ses ayarlama özelliği vardır. İhtiyacınız olan tüm işlemleri yapabilen ürün; crossover ve ses zamanlama ayarları da sunmasıyla hızlıca istediğiniz ses sistemini kurmanıza yardımcı olacaktır.

PLUG & PLAY DSP ürünü, tek başına yüksek teknoloji ile donatılmış bir dijital ses işlemcisidir. 6 kanal giriş kanalı, ister yüksek seviye (hoparlör seviyesi) isterseniz de düşük seviye (RCA), AUX girişi (2 kanal), yüksek çözünürlükte bir optik dijital giriş ve amfinizle birlikte uyum içinde kullanabileceğiniz 8 kanal RCA çıkış sunmaktadır. Ürün ayrıca bağımsız 31-bant parametrik eşitleme, crossover ve ses zamanlama ayarları da sunmaktadır.

PLUG & PLAY POWER ürünü, 2 kanal amfi özelliği sunmaktadır. Boyutu sadece 124mm’dir, buna rağmen yüksek kalitede, distorsiyonsuz kanal başına 4 ohmda 70w RMS sunmaktadır. Bu ürünün içerisinde son teknoloji bileşenler bulunmaktadır ve bu sayede hem ısı üretimi çok azdır hem de enerji tüketimi çok azdır ve teknolojisi sayesinde geleneksel amfilere göre çok daha kaliteli bir sonuç vermektedir. Bu ürün temel bir iki yollu sistemi kolaylıkla çalıştırabilirken, istenirse köprüleme yapılarak distorsiyonsuz 4ohmda 210w güç verebilmektedir. Bu tür özellikleri POWER ürünün çok çeşitli alanlarda ve sistemlerde kullanılmasına olanak vermektedir.

PLUG & PLAY COMMAND ürünü, kablolu bir kontrol ünitesidir. Ekran parlaklığı üst düzeydir ve kolaylıkla okunabilmektedir. PLUG & PLAY 1080 ve PLUG & PLAY DSP ile birlikte kullanılabilmektedir. Temel tüm kontrol ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır; ses seviyesi, subwoofer seviyesi, medya kaynak seçimi ve ses ayarları arasında geçiş imkanı sunmaktadır.

Scroll to Top