BEWITH, yola en iyinin de iyisi olmak için çıkan Japon…

BEWITH 2002 yılında Japonya’da kurulmuş bir otomobil ses sistemi üreticisidir. Alışılmışın dışında ürünler üreten firma, kuruluş mottosu olarak en iyinin de iyisi olmayı kendine hedef seçmiştir. Ürünlerindeki kalite ve arkasındaki ar-ge ile tepe ürünleriyle bunu başarmış, çok özel bir markadır. Tüm hoparlörlerinde, yumuşak, içe işleyen ve pürüzsüz bir ses tonu vardır. Tüm serilerinde, diyaframda aynı kalite ve içerikte malzemeler kullanır ve bu sayede hangi hoparlörlerle ses sistemi oluşturmak isterseniz isteyin, elde edeceğiniz seste ton farklılıkları oluşmaz. Bu sayede ürün yelpazesinden çok fazla ses sistemi seçeneği sunmaktadır.

Üretilen hoparlörlerin ses kalitesini desteklemesi için amfi ve medya oynatıcı cihazları da zaman içerisinde ürün yelpazesine eklemiş, bir otomobil ses sisteminin ihtiyaç duyacağı her türlü üst kalite cihaza BEWITH bünyesinde ulaşabilmenizi sağlamıştır.

Hoparlör, amfi ve mefya oynatıcılarının kalitesini desteklemek için ek malzemeler de üretmektedir. Bu tür üst düzey cihazları doğru beslenebilmesi için oksijensiz saf bakırdan premium kalitede kabloları da ürünleriyle birlikte edinilebilmektedir.

Araç ses sistemlerinde hedeflenen kalitenin çok üzerinde bir seviyeye sahip ürünleri arasından, araçlarınıza uygun ürünleri belirleyip, tüm montaj ve test aşamalarını bünyemizde uyguluyoruz. Subigarage, BEWITH Audio‘nun tek yetkili Türkiye distribütörüdür. Ürün uygulamalarmızın yer adığı video galeri sayfamızı ziyaret edip, kullanılan ürünlern nasıl performans verdiklerini kontrol edebilirsiniz. Ses testi videolarını mümkünse kulaklıkla dinlemenizi öneriririz.

BEWITH ürün yelpazesinde otomobil ses sistemi için çeşitli seçenekler bulunmaktadır.

AMFI

Komponent Hoparlörler

Kablolar

  • Transola
  • ML Link

Monitör Hoparlör

  • Monitor H-1

Araçlar/Arayüz

  • IF-10MM/6

Project Info

  • Client:BEWITH Audio
  • Tags:BeWith, Hoparlör, Ses Sistemi
  • Download PDF