Oto Ses Sistemi Ürünleri ve Montajı

Subigarage ses sistemi araca özel montaj

Premium Ürünler

Subigarage olarak bünyemizde satışını yaptığımız birçok otomobil ses sistemi ürünü bulunmaktadır. Ürün yelpazesi şartlara bağlı olarak değişiklik gösterse de, ses sistemlerinde resmi distribütörü olduğumuz Bewith Audio, Audiofrog ürünleri her zaman stoklarımızda bulunmaktadır. Online olarak ses sistemi satışımız bulunmamaktadır. Ürünlerimizi test etmek için; demo aracımızı ve stüdyo odamızı ziyarete bekliyoruz. Fikir alışverişinden sonra, aracınıza ve beklentinize göre uygun ses sistemi seçeneklerini ortaya çıkartıyoruz.

Aracınıza ve Size Özel Ses Sistemi

Daha önce birçok konuda bahsettiğimiz gibi, ses sistemi seçenekleri, kişiye ve araca göre değişkenlik göstermektedir. Tercih yaparken; aracınızın iç mekanı, hoparlör konumları, müzik tercihiniz vb. birçok faktör bulunmaktadır. Bu sebeple aracınızda kullanılmaya uygun ürünleri belirlemek ve sizin müzikten beklentinize göre ses sistemini şekillendirmek için seçenekleri sağlıklı bir şekilde belirlemek gerekmektedir.

Malzeme Kalitesi ve Titiz Montaj

Sektörde edindiğimiz tecrübe ile, en kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri kullanıyoruz. Bünyemizdeki Bewith Audio ürünleri, bizim şu ana kadar karşılaştığımız en doğru sesi veren ürünler oldular. Japon mühendisliğinin kalitesi her üründe kendini belli etmektedir. Bewith, her ürününde aynı yüksek kalitede materyali kullandığı için ürünleri arasında ses ton farkı bulunmamaktadır. Bu sayede her seviyeden ürün ile kombinasyon yaparak aynı tonda çalacak bir ses sistemi ortaya çıkartılabilmektedir.

Ses sistemi montajında en önemli hususlardan biri de kaliteli hoparlör ve amfilerin, doğru kablolarla desteklenmesidir. Bu hem ürünlerin sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayacak hem de aracın elektrik tesisatının güvenliğini tehlikeye atmayacaktır. Biz tüm montajlarımızda Bewith’in ultra yüksek saflıkta, oksijensiz bakırdan özel dövme teknolojisi ile üretilmiş premium kablo ürünü olan Transola’yı kullanıyoruz.

Profesyonel Cihazlarla Ses Ayarı

Tüm işlemler bittikten sonra, araç içerisinde sahne ve kesim ayarlarından sonra, RTA ile hassas ölçüm yapıldıktan sonra, profesyonel cihazlarla yapılan ses ayarı… Bir ses sistemine doğru ayar yapılması isteniyorsa; bu kulakla değil, bu iş için üretilmiş profesyonel cihazlarla yapılmalıdır. Subigarage olarak tüm aşamalarda yüksek hassasiyet içeren, bu iş için üretilmiş cihazları kullanıyoruz.

YouTube

Ses sistemine ayar nasıl yapılır?

Subigarage Istanbul Temmuz 3, 2020 6:07 pm

Uygulamalarımızdan Bazı Örnekler

Fiyatlandırma

Bu kadar değişkenin mevzu bahis olduğu bir konuda, mesaj ya da telefon yoluyla fiyat vermek sağlıklı ve doğru değildir. Biz, aracınızı görerek, yüzyüze konuşarak, size hangi ürünün ne sağlayacağını anlatarak, demo aracımızda örneklendirmeler yaparak, sonucunda size ses sistemi tavsiyesi ve fiyatlandırması yapıyoruz. Fiyatlandırma ile ilgili detaylı yazımıza da gözatabilirsiniz.

Otomobil ses sistemi fiyatları

Önemli: Satmadığımız ürünün montajını yapmıyoruz

İletişime geçmeden önce, iki taraflı vakit kaybının önüne geçmek için belirtmemizin faydalı olacağı önemli bir husus ise; Subigarage olarak bünyemizde satmadığımız hiçbir ürüne montaj hizmeti vermiyoruz. Biz kalitesine güvendiğimiz ürünleri satıyoruz. Yanınızda getireceğiniz X bir ürüne bu tür bir garanti veremeyeceğimiz gibi, montaj aşamasında çıkabilecek olası ürün kaynaklı sorunlarla da karşılaşmak istemiyoruz. Özetle; yanınızda getireceğiniz, bizim satmadığımız ürünlere destek ve montaj hizmeti veremiyoruz.

Scroll to Top