Bewith TRANSOLA

Bewith’in TRANSOLA ürün gamı ultra yüksek saflıkta, oksijensiz bakır (TRANSOLA Triple C) kablolardan oluşmaktadır. Bu kablolar uzun süreli dövme şeklinde üretilmektedir ve kaplamasında kullanılan “Silent Sheathing” teknolojisi sayesinde de yüksek sönümleme sağlamaktadır.

Bu gelişmiş kablo serisinde BEWITH, en yüksek kalitede materyalleri uzun süren dinleme testlerine tabi tuttuktan sonra seçerek kullamatadır. TRANSOLA serisinde yer alan kablolardan UC-18T ürünü, hem hoparlör hat kablosu hem de RCA kablosu olarak kullanılabilmektedir. Seride ayrıca SC-15T hoparlör kblosu da bulunmaktadır. Ayrıca serinin üst segment kabloları olan, TRANSOLA OFC Hyper4N teknolojisini içeren ultra yüksek saflıkta, oksijensiz bakırdan oluşan SC-14H ve SC-18H ürünleri de bulunmaktadır.

TRANSOLA Bewith’in yeni kablolarını barındıran markasıdır. İsim seçiminde Transmission (Anlamı: İletme) ve Ola (Anlamı: Ses) kelimelerinden esinlenilmiştir. Bu yeni kablolar ultra saflıkta, oksijensiz bakır kablolardır ve en üst üretim standartıyla üretilmektedir. Bewith, TRANSOLA Triple C kablolarıyla HI-FI iletkenlikte, çok yüksek kalitede ürettiği bu kablolar, ses en ufak bir yapay renk katmamaktadır. Serinin tüm ürünleri, uzun testlerden sonra seçilen materyallerin ve üretim teknolojilerinin tüm avantajlarını kullanıcıya sunmaktadır.

Üniversal Ses ve Hat Kabloları


UC-18T – Üniversal Ses Kablosu

Serinin bu kablosu hem yüksek seviye hat hem de hoparlör kablosu olarak kullanılabilir. Kablonun bakır çekirdeği 0.26mm’den oluşmaktadır ve 19 adet telin kıvrılarak uzun süre dövme üretim tekniği ile üretilmiştir. AWG18 kalınlığına eşdeğerdir. Her TRANSOLA kablosu; serinin tüm malzeme ve üretim teknolojilerini barındırmaktadır.


LC (LC-5.0T | LC-1.5T | LC-1.0T) RCA Hat Kablosu

Serinin bu kabloları yüksek kaliteli RCA hat kablolarıdır. Bewith’in orjinal LP-4a RCA girişiyle sunulmaktadır. Kablo uzunlukları;
LC-5.0T (5m)
LC-1.5T (1.5m)
LC-1.0T (1m)
Bu seri sağ ve sol kanallar için çift kablo ile gelmektedir.

Üniversal Ses ve Hat Kablolarında ortak özellikler:
  • Ultra yüksek saflıkta, oksijensiz bakır TRANSOLA Triple C (AWG18 eşdeğeri), uzun süreli dövme işlemi ile üretilmişlerdir.
  • Çift katmanlı kalkan koruyucu; özel bakır bant ile gürültü rezistansı ve üstünde örgülü katmana sahiplerdir.
  • “Silent Sheating” teknolojisi ile yeni geliştirilmiş sönümleme ve ısıya dayanım sağlayan malzemeler ile yüksek verimlilik ve sönümlemeye sahiplerdir.
  • Tek filament örgü kaplamasıyla yüksek daynıklılık ve kolay montaj imkanı sağlarlar.
  • RCA kablolarına montajlı bir şekilde gelen Bewith üretimi, logolu ve parlak metal yüzeyli, sağlamlık ve estetik içeren uçlar bulunmaktadır. (Sadece LC-5.0T (5m), LC-1.5T (1.5m), LC-1.0T (1m) RCA modellerinde)

Hoparlör KablolarıSC-15T – Hoparlör Kablosu

SC-15T orta ve üst çıkışlı hoparlör kablosu; 0.26mm çapında, ultra yüksek saflıkta, oksijensiz bakırdan, TRANSOLA Triple C teknolojisinde, UC-18T ile aynı uzun süreli dövme yöntemiyle üretilmiş, 37 telin kıvrılmasıyla AWG15 eşdeğerinde bir hoparlör kablosudur. 1m’lik ürünler olarak satılmaktadır. Her TRANSOLA kablosu; serinin tüm malzeme ve üretim teknolojilerini barındırmaktadır.SC-14H ve SC-18H Hoparlör Kablosu

SC-14H (AWG14 eşdeğeri) ve SC-18H (AWG18 eşdeğeri) Bewith’in TRANSOLA serisinin tüm teknolojisine sahip hoparlör kablolarıdır. Ek olarak SC-14H ürününde ses imaj lokalizasyonunda ve ses alanında geliştirmeler yapılmıştır. Bu geliştirme ile kablonun merkezinde ses iletme oranında, her frekans bandında doğru eşleştirme gerçekleştirmektedir. İki ürün de 1m olarak satılmaktadır.

Scroll to Top