BEWITH CONFIDENCE III SERİSİ

Confidence IIIF serisi, üçüncü jenerasyon Confidence serisinin üzerine üretilmiş ve ek gelişmiş ses kalite spesifikasyonları sağlamaktadır.

Bewith’in bu serisinde temel geliştirmeler:

  • Bobin şekli,
  • Diyafram malzeme kalite arttırımı,
  • Manyetik akımın güçlendirilmesi,
  • Sürücü gücünde çok daha tutarlı geliştirmeler.
  • Sürekli gelişmekte olan Confidence serisi bu ürün ile ses kalitesinde zirveye ulaşmıştır.

BEWITH’in Özel PPC* Teknolojisi

Bewith’in kendi geliştirdiği PPC hoparlör teknolojisi, Confidence IIIF serisinde de yeralmaktadır. Bu teknoloji seriye ait tüm ürünlerde aynı tonun yakalanmasını sağlamaktadır. Bu teknoloji ayrıca araç içi tasarımlarına göre geliştirilmiştir ve ortamda tutarlı ve yumuşak frekans tepkilerinin elde edilmesini sağlamaktadır. Ultra düşük tonlardan ultra yüksek tonlara, saf, içe işleyen ve canlı ses deneyimi sunmaktadır. İlk üretilen Confidence serisinden bu yana, Bewith kendi geliştirdiği bu teknoloji ile her yeni jenerasyon ürününde ultra doğrulukta ses üretimi sağlamaktadır.

BEWITH’in üretim reformu olan, eksantrik kon tasarımı, tutarlı ve saf bir ses dalgası üretiminde çok önemli bir rol üstlenmektedir. Bu kon yapısı ile geleneksel hoparlörlerde kaçınılmaz olan, önlenemez pikler ve düşüşlerin önüne geçilmiştir.

Araç hoparlörlerinde, dinleyiciye ses dalgalarını direkt göndermek kolay değildir. Bunun temel sebebi de araç içi tasarımları ve hoparlörlerin konumlarıdır. BEWITH geliştirdiği PPC teknolojisi ile bu tür dezavantajların önüne geçmeye çalışmaktadır. Hoparlörlerdeki eksantrik kon yapısı dünyada tektir. Bu tasarım, ses dalgalarının dinleyicilere net bir şekilde ulaşması için gereken ayarlamaların daha kolay ve kusursuz olmasını sağlamaktadır.

*(Polar Patern Kontrolü)

Bewith Confidence Tweeter Görselleri

Bewith Confidence Mid-Woofer Görselleri

Bewith Confidence Serisi Hoparlör Özellikleri

Frekans aralığı: 390Hz – 28kHz
Güç: 15 – 50W RMS
Empedans: 4Ω
Ses duyarlılığı: 92dB/wm
Mıknatıs ağırlığı: 38g
Mıknatıs türü: Neodimiyum
Toplam ağırlık: 0.16kg
Boyut şeması

Frekans aralığı: 40Hz – 11kHz
Güç: 15 – 120W RMS
Empedans: 4Ω
Ses duyarlılığı: 92dB/wm
Mıknatıs ağırlığı: 108g
Mıknatıs türü: Neodimiyum
Toplam ağırlık: 0.85kg
Boyut şeması

Bewith Confidence Serisi Kullanılan Araç Örnekleri

Scroll to Top