Toyota Corolla Cross Hybrid, 2022 Model, Ses Sistemi ve Ses Yalıtımı

Ön Hoparlörler

Audiofrog G60S

Arka Hoparlörler

OEM

Subwoofer

Amfi

Bewith 640 DSP

Ses Yalıtım

Full (Tavan hariç)

Ses yalıtımı ve başlangıç seviyesi ses sistemi için yeni konuğumuz 2022 model Toyota Corolla Cross Hybrid. Araçta ses sistemi aşamasında ön hoparlörleri, resmi Türkiye distribütörü olduğumuz Audiofrog’un G60S modeliyle değiştirdik. Arka hoparlörleri aracın üzerinde bulunan fabrika çıkış hoparlörler olarak bıraktık ve sistemi Bewith’in 640 DSP Amfi’si ile besledik. Bu tip giriş seviyesi ses sistemleri için çeşitli kombinasyonlar uygulayabiliyoruz. Detaylar için bize iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Ses yalıtımı tarafında ise araca tavan hariç full ses yalıtımı uyguladık. Zeminde ve bagaj kısmında metal yüzeyde vibrasyon önleyici ilk katman olarak DrArtex’in Quattro Double Layer 4.0mm ürününü kullandık, üzerine de ses sönümleyici ikinci katman olarak tine DrArtex’in Vibrobarrier 7+ ürününü uyguladık.

Aracın kapılarında ise ilk katman olarak DrArtex’in Earth Gold HD, ikinci katman olarak da DrArtex Lace ürününü uyguladık.

Dilerseniz aracın uygulamalarımız öncesindeki hali ile uygulamalarımız sonrasındaki haline gözatalım. En sonda araç içerisinden ses testimizi de bulacaksınız.

Aracın zemin, bagaj ve kapılarının fabrika çıkış ses yalıtım seviyesi

Uygulamalarımız sonrası aracın ses yalıtım seviyesi

Aracın fabrika çıkış hoparlörleri

Ses sisteminde kullandığımız ürünler

Tüm işlemler sonrasında profesyonel cihazlarla yaptığımız ses ayarı

İşlemler sonrası araç içerisinden ses testi

Randevu Alabilirsiniz

Siz de aracınıza ses sistemi ve/veya ses yalıtımı yaptırmayı düşünüyorsanız, bize iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz. Öncesinde, Uygulama yaptığımız diğer araçlara gözatabilir, müşterilerimizden gelen videolu yorumları da izleyebilirsiniz.

Uygulama Yaptığımız Diğer Araçlar
Scroll to Top