Subigarage Uygulama ve Ürünler

Ses Sistemi ve Ses Yalıtımı Hizmetlerimiz

Subigarage olarak otomobil ses sistemleri ve ses yalıtım uygulamaları konularında hizmet vermekteyiz. Sağlıklı bir ses sistemi için doğru bir ses yalıtımına da ihtiyaç vardır. İki hizmetimizin de detaylarını ilgili bölümlerden inceleyebilirsiniz.

Uygulama Yaptığımız Araç Örnekleri

Müşterilerimizden gelen videolu yorumlar

2018 Nissan Xtrail ses yalıtımı ve hifi müzik sistemi sonrası gelen yorum

Subigarage Istanbul Eylül 10, 2020 2:12 pm

2014 Honda Civic Ses yalıtımı ve hifi müzik sistemi

Subigarage Istanbul Mart 7, 2020 6:36 pm

Toyota Corolla ses yalıtımı

Subigarage Istanbul Nisan 12, 2019 2:29 pm

Profesyonel Uygulama

Subigarage’ın hayata geçişinin hobi olarak başlayan bir süreç olmasının avantajlarını halen yaşıyoruz çünkü hobi olarak yapılan işlerde, iş; keyifle ve emek verilerek en doğru ve sağlıklı bir şekilde yapılır. Biz her anlamda profesyonelleşsek de, uygulama esnasında halen işimizden keyif alarak, kendi aracımızda çalışıyor gibi hevesle çalışıyoruz. Günün sonunda bunun bize getirdikleri; temiz bir işçilik ve sorunsuz bir süreç oluyor.

Kaliteli Malzeme

Çalışmalarımızda kullandığımız tüm ürünler üst kalite olmak zorunda. İşimize verdiğimiz önem ve doğru iş için malzeme kalitesi olmazsa olmaz… Bu bağlamda otomobil ses sistemi sektöründeki tecrübelerimizin ışığında belirli markalarla yola devam ediyoruz. Bünyemizde çeşitli ürünler olmakla birlikte, Türkiye distribütörlüğünü aldığımız iki marka; BeWith Audio ses sistem ürünlerini ve DrArtex Oto Ses Yalıtım ürünlerini kullanıyoruz.

Fiyatlandırma

Ses sistemleri için çok fazla seçenek bulunmakta ve kullanılan bileşenler araca ve istenilen sonuca göre farklılıklar gösterdiği için net bir fiyatı olmamaktadır. En doğru fiyatlama için iş yerimize aracınızla gelirseniz hem yaptığımız sistemleri dinleme şansını yakalarsınız hem de aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Bu konu ile ilgili detaylı yazımızı okuyabilirsiniz; Otomobil Ses Sistemi Fiyatları

Kullandığımız Ürünler

Scroll to Top