BMW, MERCEDES ve MINI için Tak & Kullan Hoparlörler

Subigarage bünyesinde BMW, MERCEDES ve MINI marka araçlar için Bewith‘in tak & kullan ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler; Bewith’in ürün yelpazesinde olan Reference Serisi‘nin, bu araçlara tak & kullan kolaylığıyla uygulanabilmesi sağlanmış paket ürünleridir.

Biz Subigarage olarak her araca HI-FI ses sistemi çözümleri sunuyoruz. Araç ne olursa olsun, gerekli çalışmaları titizlikle yapıp, sonucunda müzik zevkinize göre yüksek kalitede bir ses sistemi ortaya çıkartıyoruz. BE-FIT serisi ürünler ise sadece mevcut fabrika çıkış hoparlörlerinizi çıkartıp, ek bir işlem yapmadan yerlerine direkt olarak takılabilecek high-end ürünleri içermektedir.

BMW için uyumlu modeller; 5 Serisi (F10/11), 4 Serisi (F32/33), 3 Serisi (F30/31) 2 Serisi Coupe (F22), 2 Serisi Active Tourer (F45), 1 Serisi (F20), X3 (F25), X1 (F48). BMW BE-FIT Serisi Detaylı Bilgiler

Mercedes için uyumlu modeller: C-Class, E-Class, GLC. MERCEDES BE-FIT Serisi Detaylı Bilgiler

MINI için uyumlu modeller: MINI 3-kapı (F56), MINI 5-kapı (F55), MINI Clubman (F54), MINI Crossover (F60), MINI Convertible (F57)

BE-FIT serilerinin temel amacı, araçlarına hızlı bir şekilde ses sistemi geliştirmesi isteyen kullanıcılara çözüm olmasıdır. Bu model araçlarınızda, sadece fabrika çıkış hoparlörlerinizi tak-kullan BE-FIT serisi hoparlörleriyle değiştirip, HI-FI ses deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz.

MERCEDES BE-FIT Serisi Taktığımız Araçlardan Ses Testi
BMW BE-FIT Serisi Taktığımız Araçlardan Ses Testi

Hemen randevu alabilirsiniz

Bewith’in BE-FIT serisi ürünleri tamamen tak-kullan ürünlerdir ve aracınızın panellerine, kablolarına en ufak bir müdahele olmamaktadır. Ses kalitesini high-end düzeye çıkartırken, aracınızın orjinalliği korunmaktadır; serinin amacı budur.

Scroll to Top