Subaru Levorg, 2015 Model, Ses Sistemi ve Ses Yalıtımı

Ön Hoparlör

Bewith Accurate mid-woofer
Confidence Tweeter

Arka Hoparlör

Audiofrog GS62

Amfi

Bewith 1080DSP

Subwoofer

Axton 8″

Ses Yalıtım

Full

Bewith Hifi ses sistemi ve full ses yalıtımı için konuğumuz 2015 model Subaru Levorg. Araca full ses yalıtımı uyguladık ve ses sistemini ön tarafta Bewith Accurate mid-wooferlarla, tweeterları Bewith Confidence tweeterlarla, arka hoparlörleri Audiofrog GS62 coaxial hoparlörlerle değiştirdik. Subwoofer olarak da bagaja Axton’un 8 inch aktif subwooferını kullandık. Tüm sistemi Bewith PLUG & PLAY 1080 DSP Amfi ile besledik.

Kullandığımız malzemelere, aracın ilk hali ve sonraki hali olarak görsellerle gözatalım. En sonda araç içerisinden ses testimiz de olacak…

Aracın fabrika çıkış yalıtım seviyesi
Yalıtım uygulamamız sonrasındaki durumu

Araçların metal yüzeylerine öncelikle vibrasyon önleyici katman uygulanması gerekir. Üzerine de sesi sönümleyen bir katman daha uygulanması gerekmektedir. Ses ve ısı yalıtımı için doğru olan budur. Kullanılan ürünler de inşaat malzemesi değil; otomotiv sektörü için üretilmiş, uluslararası sertifikasyonlara sahip ürünler olmalıdır. Haricinde ürünler hem yeterli yalıtımı sağlamayacağı gibi, ileride de aracınıza ve sağlığınıza zararlı şartlar oluşturacaktır.

Kullandığımız ses sistemi ürünleri

Araçta ürünlerini kullandığımız Bewith, 2002 yılında kurulmuş, butik high-end ürünler üreten bir Japon markasıdır. Ürünlerinin tamamı hi-fi ses üzerine odaklanmış ve pazarda bulabileceğiniz en kaliteli ürün yelpazesine sahip markalardandır. Markanın tüm ürünlerini inceleyebileceğiniz bölümümüze gözatabilirsiniz.

Tüm işlemler sonrası araç içinden ses testi

Siz de aracınıza doğru yalıtım malzemeleri ile ses yalıtımı yaptırmak ve ses sisteminizi Hi-Fi ürünlerle geliştirmek istiyorsanız bize iletişim sayfamızdaki yollardan ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

Uygulama Yaptığımız Diğer Araçlar
Scroll to Top