Honda Civic, 2020 Model, Ses Yalıtımı

Kapılar

DrArtex Earth Gold HD 2.6mm
SGM Barrier Lite 7mm

Kapı Plastikleri

DrArtex Nano 2mm
DrArtex Lace 15mm

Zemin

DrArtex Quattro 4mm
DrArtex Vibrobarrier 7+

Bagaj

DrArtex Quattro 4mm
DrArtex Vibrobarrier 7+

Tavan

Ses yalıtımı için yeni konuğumuz 2020 model Honda Civic Sedan. Zemin ve bagaja metal yüzeydeki vibrasyonu önleyici katman olarak DrArtex Quattro 4mm Double Layer kullandık. Bu katmanın üzerine de sesi sönümlemesi için DrArtex Vibrobarrier 7+ uyguladık. Doğru bir ses yalıtımı için her bölgede bu sıralama uygulanmalı; ilk katmandaki amaç metal yüzeydeki titreşimleri kesmek, ikinci katmandaki amaç da yüzeye çarpan sesi sönümlemek.

Kapılarda ise ilk katman olarak DrArtex Earth Gold HD 2.6mm kullandık, üzerine de SGM Barrier Lite 7mm uyguldık. Özellikle kapılar su alan kısımlar olduğu için kullanılan malzemelerin otomoiv sektörü için üretilmiş, su geçirmez üünler olması gerekmektedir. Subigarage olarak ses yalıtımında kullandığımız tüm ürünler otomotiv sektörü için üretilmiş, uluslararası sertifikalı ürünlerdir ve tümü su geçirmez, su tutmaz, alev yürütmez, kokmaz ürünlerdir. Ses yalıtımı işlemini nereye yaprırırsanız yaptırın, ürünlerin sertifikalarını mutlaka talep edin. Aracınızda ne olduğu belli olmayan yalıtım malzemeleri kullanmayın.

Aracın fabrika çıkış ses yalıtım seviyesine ve işlemlerimiz sonrasındaki ses yalıtım seviyesine görsellerle öncesi-sonrası olarak gözatalım:

Aracın fabrika çıkış zemin ve bagaj ses yalıtımı
İşlemlerimiz sonrası aracın zemin ve bagaj ses yalıtımı
Aracın fabrika çıkış kapı ses yalıtımı
İşlemlerimiz sonrası kapı ses yalıtımı
Randevu alabilirsiniz

Siz de aracınıza ses yalıtımı işlemi düşünüyorsanız, bize iletişim bölümümüzden ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Uygulama Yaptığımız Diğer Araçlar
Scroll to Top